CFIG Investment otevřela brány svého dluhopisového tržiště OKdluhopisy.cz

Společnost CFIG Investment spustila své dluhopisové tržiště s názvem okdluhopisy.cz. Portál okdluhopisy.cz nabízí příležitost k investování do cenných papírů ve formě dluhopisů od soukromých společností, a to na stránkách www.okdluhopisy.cz

Okdluhopisy.cz tak nabízejí možnost jak rozšířit své investorské portfolio, a to jak menším nebo začínajícím investorům, ale také těm větším a zkušenějším.

Investoři si mohou být jistí, že na tržišti naleznou pouze nabídky od prověřených firem. Tedy firem, u kterých došlo ke splnění zákonem stanovených náležitostí souvisejících s emisí dluhopisů a ke schválení prospektu ze strany ČNB.

V současné době je tržiště nabízeno také samotným emitentům a to formou inzertního prostoru pro své emise. Okdluhopisy.cz je tak vhodným místem, jak mohou emitenti oslovit nové potenciální investory.

Emitenti, kteří mají zájem o spolupráci a chtěli by své emise zviditelnit na okdluhopisy.cz, mohou zaslat svou poptávku na info@okdluhopisy.cz nebo zavolat na tel. číslo 464 620 860.

V rámci nabízených služeb emitentům jsou včetně inzertního prostoru na tržišti nabízené také další doplňkové služby, kterými jsou pomoc při zpracování prospektu, pomoc při úpisu nebo právní konzultace.

Nabídka služeb emitentům na tržišti okdluhopisy.cz