Dluhopisový program CFIG SE

Finanční a investiční skupina, která neustále rozšiřuje postavení na trhu hned v několika sférách, se primárně zaměřuje na poskytování a zprostředkování spotřebitelských, ale i podnikatelských úvěrů. Finanční služby ovšem nejsou jedinou oblastí, ve které dynamicky rosteme. 

V oblasti realit se také posouváme stále dál. Máme za sebou více jak 140 úspěšně prodaných nemovitostí. A toto číslo neustále roste. Díky dluhopisovému programu se můžete i Vy stát naší součástí a investovat tak své finance se zhodnocením až 8,5 %.

Proč investovat do dluhopisů naší skupiny?

Jsme skupina podnikající v mnoha oborech se stabilními až rostoucími meziročními výsledky. Podnikáme nejen ve finančních službách – daří se nám i v oblasti realit a také aktivně rozšiřujeme sbírku uměleckých děl.

Je tedy na Vás v jaké oblasti zájmu se rozhodnete investovat a zhodnocovat své finance.

CFIG Arts 2022/I

Výše emise

50 mil. Kč

Úroková sazba

5 % p. a.

Datum emise

1. 9. 2022

CFIG Arts je součástí finanční a investiční skupiny CFIG, která si vybudovala silní zázemí v mnoha odvětvích. Jedno z nich je právě umění. Společnost od jejího založení (2020) ušla dlouho cestu a dokázala vytvořit sbírku v hodnotě skoro 100 mil. Kč. Tato sbírka je tvořená primárně obrazy s doplněním soch a sošek a čítá skoro šest set děl. Kromě sbírání, restaurování a zhodnocování uměleckých děl si dala ušlechtilý cíl – podpora českého a regionálního umění.

CFIG SE II/2022

Výše emise

100 mil. Kč

Úroková sazba

8,5 % p. a.

Datum emise

1. 5. 2022

CFIG je česká, dynamicky rostoucí finanční a investiční skupina, která zaujímá důležité postavení na trhu hned v několika sférách. Společnost CFIG SE byla založena v roce 2012 a sídlo se nachází v Pardubicích. Společnost do roku 2020 vykonávala veškeré aktivity pod hlavičkou CFIG SE. V roce 2020 postupně začala měnit strukturu a rozrostla se do holdingové struktury. Ke dni emise je součástí skupiny 9 dceřiných společností, ve kterých mateřská společnost CFIG SE má 100 % vlastnický podíl.

Máte zájem? Kontaktujte nás:

Propagační sdělení minulých dluhopisů

CFIG SE
AKTUÁLNÍ OTEVŘENÉ DLUHOPISOVÉ PROGRAMY
KOUPIT DLUHOPISY
VYDAT DLUHOPISY
 
INVESTIČNÍ KALKULAČKA