FK Pardubice má nového partnera, společnost CFIG

FK Pardubice spojuje na konci roku své síly se zajímavým partnerem. V minulých dnech totiž byla podepsána několikaletá smlouva mezi naším fotbalovým klubem a finanční a investiční skupinou CFIG.

Finanční a investiční skupina CFIG je mladým a neotřelým hráčem na poli financí a investic, který se netají náklonností k řadě sportovních odvětví. A protože jde o pardubickou společnost, není divu, že kromě nově navázané spolupráce s FK Pardubice spojila své jméno s dalšími sportovními subjekty v našem městě – basketbalovým BK KVIS Pardubice nebo týmem amerického fotbalu Pardubice Stallions. O podpis smlouvy se za skupinu CFIG postaral člen představenstva Ing. Aleš Pavel, za FK Pardubice předseda představenstva Vladimír Pitter.

“Fotbal k Pardubicím vždy patřil a v CFIG jsme rádi, že se můžeme podílet na jeho rozvoji. FK Pardubice ukázal v minulých sezónách, že dovedou držet krok s absolutní českou špičkou a jsme si jisti, že jakmile se náš tým vrátí na domácí půdu nového stadionu, forma a štěstí se obrátí na naší stranu.”

říká k nově nabitému partnerství zakladatel skupiny CFIG Martin Chovanec

Jsme rádi, že jsme mohli spojit síly s dalším silným partnerem a věříme, že naše vzájemná spolupráce se bude ještě rozvíjet. Těší nás zejména skutečnost, že jde o pardubickou společnost, která ukazuje, že spojit síly se sportovními kluby dává smysl. Při našem návratu na Letní stadion stoupá důležitost propojování sil s regionálními partnery a CFIG bude mezi našimi podporovateli zaujímat důležitou pozici.

říká předseda představenstva FK Pardubice Vladimír Pitter

Skupina CFIG má svá aktiva v celé řadě různých odvětví, které však jako celek dávají dohromady ucelenou a navzájem se propojující síť aktivit a investic. Základní pilíře činností skupiny jsou aktivity v poskytování a zprostředkování úvěrů, realitách a developmentu a inkasu pohledávek. Mezi další oblasti podnikání patří investiční aktivity na trhu s uměním či e–commerce.

Zdroj textu a fotografie: FK Pardubice