Vítězem výběrového řízení na post generálního zhotovitele AC Palachovka se stala společnost Willemit

AC Palachovka, která se stane novým sídlem Finanční a investiční skupiny CFIG, již zná svého generálního zhotovitele. Výběrové řízení, vyhlášené společností CFIG Real Estate, vyhrála společnost Willemit s.r.o.

Do druhého kola výběrového řízení postoupily tři subjekty, kterými byly společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s., STAKO s.r.o. a Willemit s.r.o. Termín pro zaslání finálních cenových nabídek posledních tří uchazečů byl stanovena na 24.5.2023 nejdéle do 12:00.

Dne 25.5.2023 v 13:30 proběhla v kancelářích společnosti CFIG schůze uchazečů, kde byla zahájena licitace ceny. Z této schůzky vzešel vítěz, a to společnost Willemit.

Oznámení vítěze výberového řízení bylo vyhlášeno na neformální tiskové konferenci k oficiálnímu zahájení dostavby AC Palachovka. Zástupci médií tak dostali unikátní vhled do útrob budovy, která již brzy dostane novou tvář.

Martin Chovanec a Jiří Rejda v útrobách budovy
Zástupce médií zaujal krásný výhled na Pardubice

 

Hosty byly zakladatel skupiny CFIG Martin Chovanec, starosta MO Pardubice V Jiří Rejda, jednatel společnosti Willemit Michal Černohous a zástupce společnosti CFIG Real Estate Petr Samek.

Současný stav budovy
Návrh exteriéru AC Palachovka