CFIG E-commerce přichází na trh internetových srovnávačů s novinkou. OKsrovnávač.cz srovná nabídky téměř čehokoli a nabídne i cashback

Praha 20. 4. 2023 – Společnost CFIG E-commerce na trh internetových srovnávačů přináší novinku v podobě nejkomplexnějšího cenového srovnávače s názvem OKsrovnávač.cz. Na www.oksrovnavac.cz lze z pohodlí domova porovnat nabídky v mnoha kategoriích od úvěrů a pojištění, přes hypotéky a investiční možností, až po letenky a ubytování. Pro registrované uživatele je připraven cashback až 15 %. Dle ředitele CFIG E-commerce Tomáše Bulíčka je srovnávání cen pomocí srovnávačů dlouhodobě populární, a to i díky inflaci či zvyšujícím se úrokovým mírám u finančních produktů. Srovnávače cen tak využívá až 95 % nakupujících dodává Bulíček.

 

Společnost CFIG E-commerce se zabývá online marketingem a vývojem on-line projektů. Společnost je členem finanční a investiční skupiny CFIG. OKsrovnávač.cz z velké části konsoliduje právě aktivity skupiny CFIG, a to především ty z finanční sféry.

OKsrovnávač.cz na rozdíl od jiných srovnávačů cen poskytuje svým uživatelům nejvýhodnější nabídky doposud v jedenácti kategoriích, které se budou i nadále rozšiřovat. Nabízenými kategoriemi jsou úvěry, účty a karty, spoření, neživotní pojištění, hypotéky, investice, letenky a ubytování, sázkové bonusy a také nákupy na stovkách e-shopů od oblečení až po léky.

Jsme si vědomi toho, že si lidé před konečným rozhodnutím rádi srovnávají ceny jednotlivých nabídek. Je to zcela logické, v konečném důsledku jim může toto chování ušetřit stovky korun. Přišlo nám však, že současné srovnávače nabízí lidem pouze limitované množství kategorií, které si mohou vybrat. Z tohoto důvodu jsme vytvořili OKsrovnávač.cz, tak aby zde lidé našli vše na jednom místě.

komentuje vznik portálu OKsrovnávač.cz Tomáš Bulíček.

Před uskutečněním nákupu, ceny porovnává až 95 % nakupujících. Až 85 % Čechů využívá cenové srovnávače pro cestování, 77 % pak pro služby pojištění. Dle CFIG E-commerce je však na vzestupu také srovnávání finančních produktů, a to především spotřebitelských a hypotečních úvěrů. Bankovní společnosti totiž několikrát do roka mění své produkty a jejich podmínky, lidé tyto změny nestíhají na všech webech najednou sledovat, a právě z tohoto důvodu vyhledávají a následně se spoléhají právě na online srovnávače.

Rostoucí trend zájmu o srovnávání finančních produktů je pochopitelný. Lidé jsou více finančně gramotní než v minulosti a uvědomují si důležitost jejich rozhodnutí, když žádají o úvěr nebo hypotéku, kterou budou splácet desítky let. 

dodává Bulíček.

Kromě srovnávání cen nabízí OKsrovnávač.cz přidanou hodnotu ve formě cashbacku a to až do výše 15 %. Jedná se o unikátní možnost, kdy registrovaní uživatelé mohou při nákupu přes OKsrovnávač.cz získat část svých financí zpět. Mimo cashback nabízí OKsrovnávač.cz zajímavé vzdělávací články a cestovatelského průvodce pro plánování dovolené.

O společnosti

Společnost CFIG E-commerce byla založena v roce 2021 oddělením e-commerce divize společnosti CFIG. Zkušenosti z online prostředí CFIG E-commerce získává již od roku 2014, kdy započala e-commerce divize správu finančních portálů a online prostoru celé CFIG. Díky dlouholetým zkušenostem z online prostředí se v roce 2022 CFIG E-commerce rozhodla rozšířit své aktivity také do sféry B2B online marketingu. Mezi nabízené služby patří tvorba webových stránek, správa online marketingu ve formě PPC kampaní, tvorba a rozesílka newsletterů, správa a administrace chatbotů a voicebotů nebo grafické práce. V rámci B2B sektoru se CFIG E-commerce zaměřujeme také na oblast financí a Lead Generation. Společnost se zaměřuje také na development e-commerce projektů jako je OKsronávač.cz nebo dovolenkujte.cz

CFIG E-commerce je členem finanční a investiční skupiny CFIG.